Avrupa Vizeleri

Federal Almanya Cumhuriyeti

Almanya’da ziyaret edilecek bir şirket ise; bu şirketin antetli kağıdına düzenlenmiş, başvuru sahibinin pasaport numarasının ve isminin yer aldığı davetiye. Son 6 ay içerisinde ….

Arnavutluk Cumhuriyeti

Arnavutluk seyahatinizin dönüş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerliliği ve kullanılabilir vize için boş sayfaları olan pasaport. Eğer var ise eski pasaportlarınız. ( Pasaport hamilinin imzası bulunması….

Azerbaycan Cumhuriyeti

Azerbaycan Başkonsolosluğu’na hitaben şirket antetli kağıdına yazılacak olan garanti yazısı – İmza sirkülerinde imza yetkisi olan kişi tarafından imzalanması gereken başvuru dilekçesi. Bu dilekçede başvuru….

Belarus Cumhuriyeti

Belarus Ankara Büyükelçiliği’ne hitaben şirket antetli kağıdına yazılacak olan garanti yazısı – İmza sirkülerinde imza yetkisi olan kişi tarafından imzalanması gereken başvuru dilekçesi. Bu dilekçede ….

Bulgaristan Cumhuriyeti

Bulgaristan’a seyahatinizin dönüş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerliliği ve kullanılabilir vize için boş sayfaları olan pasaport. Eğer var ise eski pasaportlarınız. (Pasaport hamilinin imzası bulunması ….

Danimarka Krallığı

Danimarka’daki firmadan İngilizce/Danimarkaca yazılmış davetiye. Davetiyenin içeriğinde Danimarka’daki firmanın adresi, telefon numarası ve benzeri bilgilere yer verilmesi gerekmektedir. Ayrıca başvuru sahibinin ….

Estonya Cumhuriyeti

Eksiksiz ve okunaklı bir biçimde doldurulmuş ve müraacatçı tarafından bizzat imzalanmış 1 adet Estonya Schengen Vizesi başvuru formu Estonya Büyükelçiliği’ne hitaben şirket antetli kağıdına ….

Fransa Cumhuriyeti

Eksiksiz ve okunaklı bir biçimde doldurulmuş ve müraacatçı tarafından bizzat imzalanmış 1 adet Fransa Schengen Vizesi başvuru formu. Fransa Başkonsolosluğu’na hitaben şirket antetli kağıdına….

Gürcistan Cumhuriyeti

En az 6 ay geçerliliği ve kullanılabilir vize sayfaları olan pasaport.(Hamilinin imzası bulunması ve meslek hanesinin yazılı olması gerekmektedir) Ülke gümrüğüne girişte, dönüş biletinizi, ülkede ikamet …

Hollanda Krallığı

Eksiksiz ve okunaklı bir biçimde doldurulmuş ve müraacatçı tarafından bizzat imzalanmış 1 adet Hollanda Schengen Vizesi başvuru formu Hollanda Başkonsolosluğu’na hitaben şirket antetli ….

İrlanda Cumhuriyeti

İrlanda Başkonsolosluğu’na hitaben ingilizce seyahati şirketiniz adına yaptığınızı, ziyaretin amacını, ziyaret tarihlerini, seyahat-ziyaret, konaklama cep harçlığı vb. masrafların tamamının kim tarafından….

İsveç Krallığı

İsveç Başkonsolosluğu’na hitaben şirket antetli kağıdına ingilizce yazılacak olan garanti yazısı – İmza sirkülerinde imza yetkisi olan kişi tarafından imzalanması gereken başvuru dilekçesi. Bu dilekçede başvuru…..

İtalya Cumhuriyeti

İtalya’daki şirketten bir yetkilinin adı , ünvanı ve imzası bulunan ve seyahat amacını açıkça belirten antetli kağıda yazılmış kaşeli davet mektubu fotokopisi ….

Karadağ Cumhuriyeti

Pasaport yıpranmış veya ayrılmış olmaması gerekir.Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlar için, 90 güne kadar vize uygulaması yoktur…..

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanı ile giriş yapılabilir…..

Lihtenştayn Prensliği

Lihtenştayn vizesi için İsviçre Büyükelçiliği veya Başkonsolosluğuna müraacat edilmesi gerekmektedir. Lihtenştayn vize evrakları; İsviçre Başkonsolosluğunun istemiş oldu ….

Lüxsemburg Büyük Dükalığı

Lüksemburg vize başvuruları Belçika Büyükelçiliği veya Belçika Başkonsolosluğu’ na yapılmaktadır.Lüksemburg vize başvurusu için, Belçika ….

Makedonya Cumhuriyeti

Makedonya’nın Türk Vatandaşlarına vize uygulaması yoktur.(en fazla 90 gün kalınabilir) Ülke gümrüğüne girişte, dönüş biletinizi, ülkede ikamet ….

Rusya Federasyonu

Rusya’ya seyahatinizin dönüş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerliliği ve kullanılabilir vize için boş sayfaları olan pasaport.(pasaport hamilinin imzası bulunması ve pasaport’un yırtık ve yıpranmamış olması….

Yunanistan Cumhuriyeti

Eksiksiz ve okunaklı bir biçimde doldurulmuş ve müraacatçı tarafından bizzat imzalanmış 1 adet Yunanistan Schengen Vizesi başvuru formu Yunanistan Başkonsolosluğu’na hitaben şirket antetli kağıdına yazılacak….

Sırbistan Cumhuriyeti

Sırbistan’a ziyaret edilecek bir şirket ise; bu şirketin antetli kağıdına ingilizce veya o ülkenin resmi dillerinden biriyle düzenlenmiş, başvuru sahibinin pasaport numarasının ve isminin yer aldığı davetiye…..

Portekiz Cumhuriyeti

Ticari Sicil Gazetesi fotokopisi gerekmektedir.(şirketle iligili olan kısım net bir şekilde belli olmalıdır)İşlem süresi ortalama 1 haftadır. İstisnai durumlarda ….

Slovakya Cumhuriyeti

• Ticari Sicil Gazetesi fotokopisi gerekmektedir.(şirketle iligili olan kısım net bir şekilde belli olmalıdır)Son 3 aylık maaş bordrosu aslı gereklidir…..

Norveç Krallığı

Şirketin antetli kağıdına ingilizce düzenlenmiş, gidiş dönüş tarihleri belirtilmiş ve tüm masrafların karşılanacağını taahüt eden dilekçe.(şirketin imza yetkilisi tarafından imzalanmış…..

Andora Prensliği

Eksiksiz ve okunaklı bir biçimde doldurulmuş ve müraacatçı tarafından bizzat imzalanmış 1 adet Fransa Schengen Vizesi başvuru formu. Geçerli pasaportunuzun 1. – 4. ve 60. sayfaların fotokopisi……

Avusturya Cumhuriyeti

Avusturya Başkonsolosluğu’na hitaben şirket antetli kağıdına yazılacak olan garanti yazısı – İmza sirkülerinde imza yetkisi olan kişi tarafından imzalanması gereken başvuru dilekçesi. Bu ….

Belçika Krallığı

Belçika Başkonsolosluğu’na hitaben şirket antetli kağıdına yazılacak olan garanti yazısı – İmza sirkülerinde imza yetkisi olan kişi tarafından imzalanması gereken başvuru dilekçesi. Bu dilekçede başvuru sahibi….

Bosna Hersek Federasyonu

En az 6 ay geçerliliği ve kullanılabilir vize sayfaları olan pasaport.(Hamilinin imzası bulunması ve meslek hanesinin yazılı olması gerekmektedir)….

Çek Cumhuriyeti

Çek Cumhuriyeti’ne seyahatinizin dönüş tarihi itibariyle en az 3 ay geçerliliği ve kullanılabilir vize için boş sayfaları olan pasaport.Eğer var ise eski pasaportlarınız.(Pasaport hamilinin imzası bulunması …

Ermenistan Cumhuriyeti

Ermenistan’a seyahatinizin dönüş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerliliği ve kullanılabilir vize için boş sayfaları olan pasaport.Eğer var ise eski pasaportlarınız.(Pasaport hamilinin imzası bulunması ve pasaport’un yırtık …..

Finlandiya Cumhuriyeti

Finlandiya’da ziyaret edilecek bir şirket ise; bu şirketin antetli kağıdına düzenlenmiş, başvuru sahibinin pasaport numarasının ve isminin yer aldığı davetiye. 3 aydan eski olmaması gerekmektedir….

Grönland / Danimarka

seyahatinizin dönüş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerliliği ve kullanılabilir vize için boş sayfaları olan pasaport. Eğer var ise eski pasaportlarınız. (Pasaport hamilinin imzası bulunması ….

Hırvatistan Cumhuriyeti

En az 6 ay geçerliliği ve kullanılabilir vize sayfaları olan pasaport.(Hamilinin imzası bulunması ve meslek hanesinin yazılı olması gerekmektedir)…..

İngiltere

• İngiltere’ye seyahatinizin dönüş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerliliği ve kullanılabilir vize için boş sayfaları olan pasaport.(Hamilinin imzası bulunması gerekmektedir)Eğer var ise; eski pasaportlarınız…..

İspanya Krallığı

• Ticari sicil gazetesi fotokopisi. (Şirketin yer aldığı ilan net olarak okunabilmelidir)Şirketin son vergi dönemine ait vergi ….

İsviçre Konfederasyonu

İsviçre Başkonsolosluğu’na hitaben şirket antetli kağıdına İngilizce yazılacak olan garanti yazısı – İmza sirkülerinde imza yetkisi olan kişi tarafından imzalanması gereken başvuru dilekçesi….

İzlanda Cumhuriyeti

• İzlanda Cumhuriyeti vizesi için turistik başvurular 30/45 gün sürmektedir
İzlanda Cumhuriyeti vizesi için ticari başvurular …..

Kıbrıs Cumhuriyeti

En az 6 ay geçerliliği ve kullanılabilir vize sayfaları olan pasaport.(Hamilinin imzası bulunması ve meslek hanesinin yazılı olması gerekmektedir)
• Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet arka fonu beyaz biometri…..

Letonya Cumhuriyeti

Letonya Fahri Başkonsolosluğu’na hitaben şirket antetli kağıdına İngilizce yazılacak olan garanti yazısı – İmza sirkülerinde imza yetkisi olan kişi tarafından imzalanması gereken başvuru dilekçesi. Bu dilekçede başvuru sahibinin……

Litvanya Cumhuriyeti

Ticari Sicil Gazetesi fotokopisi gerekmektedir.(şirketle iligili olan kısım net bir şekilde belli olmalıdır)İlk defa başvuranlar şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.1 adet vize başvuru formu…..

Macaristan Cumhuriyeti

Macaristan Başkonsolosluğu’na hitaben şirket antetli kağıdına yazılacak olan garanti yazısı – İmza sirkülerinde imza yetkisi olan kişi tarafından imzalanması gereken başvuru…..

Malta Cumhuriyeti

Vergi Levhası fotokopisi gerekmektedir.(Son döneme ait olmalıdır)Ticari Sicil Gazetesi fotokopisi gerekmektedir.(şirketle ilgili…..

Romanya Cumhuriyeti

Romanya’da ziyaret edilecek bir şirket ise; bu şirketin antetli kağıdına düzenlenmiş, başvuru sahibinin pasaport numarasının ve isminin yer aldığı davetiye.Romanya’da davetiyeyi gönderen firmanın Vergi Levhası fotokopisi….

Ukrayna Cumhuriyeti

Ukrayna Başkonsolosluğu’na hitaben şirket antetli kağıdına yazılacak olan garanti yazısı – İmza sirkülerinde imza yetkisi olan kişi tarafından imzalanması gereken başvuru …..

Polonya Cumhuriyeti

Polonya Başkonsolosluğu’na hitaben şirket antetli kağıdına yazılacak olan garanti yazısı – İmza sirkülerinde imza yetkisi olan kişi tarafından imzalanması gereken başvuru….

Moldova Cumhuriyeti

Moldova’ya seyahatinizin dönüş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerliliği ve kullanılabilir vize için boş sayfaları olan pasaport.Eğer var ise eski pasaportlarınız.(Pasaport hamilinin imzası…..

Slovenya Cumhuriyeti

• İşlem süresi ortalama 1 haftadır. İstisnai durumlarda uzayabilir.
• Davetiye, Slovenya’daki görüşmeye gidilecek firmadan …..