Hakkımızda

Saygın Turizm

Bir kutlu davete icabetle yapılan hac-umre ziyaretleri amacıyla İstanbul’da kurulan Saygın Turizm sorunsuz hizmet ve mutlu müşteri anlayışıyla 2008’den beri sizlere hizmet vermekten onur ve mutluluk duyar

Saygıntur, IATA VE Türsab üyesi A grubu seyahat acentesidir. Diyanet İşleri Başkanlığı, Kültür ve Turizm bakanlığı ve Suudi Arabistan Hac Bakanlığı ile sözleşmesi olup yıllardır Umre Organizasyonu yapan tecrübeli bir firmadır.

Hac ve Umre bilgi, tecrübe ve rehberliğe dayalı bir ibadettir. Vatandaşlarımızın dini konularda aydınlatmak üzere vaaz ve irşat için başarılı rehberler görevlendirilerek bütün yolculukları boyunca onlara eşlik etmekteyiz. Kur’an ve sünnet ışığında, bid’at ve hurafelerden uzak, doğru bilgi ekseninde, emanet ve sorumluluk anlayışı içinde hizmet verme gayreti içindeyiz.

Bu kutsal yolculuğu huzur ve mutlulukla, rahatça yaşayabilmeniz için Mekke – Medine operasyon görevlilerimiz, merkez teknik ve satış personelimiz adeta ibadet neşvesiyle sizlerin hizmetinizdedir.

Seçkin rehber ve hocalarımız eşliğinde, kutsal beldelerde, konforlu ve rahat otellerde konaklayarak; ruh, beden ve imanınızla; aradaki zamanı kaldırıp adeta Asr-ı Saadet’te yolculuk yaparak, Resulü’nün (s.a.v) sünneti üzere bir hac yapmak, Arafat’ta Efendiler efendisinin (s.a.v) ‘’Hac Arafat’tır’’ dediği, Allah (c.c) hacıları affeder ve onların affını istediği insanları da affeder , ‘’mebrur bir haccın karşılığı ancak cennettir’’ müjdesini verdiği mekanda güneş batımına kadar saatler süren Ümmet-i Muhammed’e ve insanlığa yapılan dua ve niyazlara katılarak ‘’amin’’ demek için hep beraberiz.

Belge ve Sertifikalarımız

Saygın Turizm güven ve kurumsallığa verdiği önemle tüm yetki belgelerine sahiptir.

İş Ortaklarımız

Saygıntur, bir çok kurumsal firma ve sektörün lider firmaları ile birlikte çalışmaktadır.